Strona główna Sieci dystrybucyjne Automatyka O firmie Kontakt Regulamin

Działalno¶ć firmy Data: 10-8-2020


Katalog szaf i akcesoriów

>>Pobierz katalog<<


Katalog akcesoriów komputerowych


>>Pobierz katalog<<


      Firma SeQnet jest renomowanym dostawcą urządzeń teleinformatycznych na polskim i zagranicznych rynkach działającym od 1999 roku. Firma ma charakter handlowo usługowy. Jesteśmy dostawcą zarówno systemów teletechnicznych i automatyki jak również pomagamy przy projektowaniu i doborze odpowiednich elementów tychże systemów.
Jako firma handlowa mamy duże doświadczenie w obsłudze klienta, a co za tym idzie stosowaniu dogodnych warunków sprzedaży i dostaw.
Sklep SeQnet.pl dedykowany jest do instalatorów, deweloperów, jak również wszystkich tych, którzy potrzebują sprzętu najwyższej jakości renomowanych firm w przystępnych cenach.

Zapraszamy się do zapoznania z usługami, które świadczymy:
 • od projektów automatyki i informatyki
 • po projektowanie i realizację w pełni wyposażonych serwerowni


 • Zasady funkcjonowania

  Zakupy w naszym sklepie są wygodne i intuicyjne. Zamówienie są kierowane do Działu Sprzedaży Produktów SeQnet.pl, w którym weryfikowane są ilości, symbol, nazwa towaru oraz ustalany, oczekiwany termin realizacji i sposób dostawy. Następnie generowane jest potwierdzenie zamówienia i wysyłane na adres e-mail klienta. W przypadku zawieranych transakcji po raz pierwszy jesteśmy zmuszeni do zaliczkowej formy zapłaty, jednak stali klienci i partnerzy handlowi mogą liczyć na upusty adekwatne do wielkości obrotu oraz korzystne terminy płatności. Warunki ustalane są indywidualnie.
  Naszą mocną stroną jest bardzo niski koszt dostawy wynoszący 19 zł netto za paczki do 30 kg na terenie całego kraju, dostawa powyżej 5.000 PLN dokonywana jest na koszt SeQnet.pl. Terminy realizacji dostaw uzależnione są od aktualnych stanów magazynowych, maksymalny czas oczekiwania 30 dni.

  Wyrażamy nadzieję na rozpoczęcie owocnej współpracy
  Z poważaniem
  Paweł Kunecki  W przypadku pytań prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży Produktów SeQnet.pl
  e-mail: seqnet@seqnet.pl tel. 0 696 423 077

  PROMOCJA


  Nowości

  Nowości
  System gaszenia Redetec FM200

  Dowiedz się więcej

  Koszyk


  Ilość produktów = 0
  Wartość netto = 0.00

  Copyrights by Seqnet