Firma SeQnet jest renomowanym dostawcą urządzeń teleinformatycznych na polskim i zagranicznych rynkach działającym od 1999 roku. Firma ma charakter handlowo usługowy. Jesteśmy dostawcą zarówno systemów teletechnicznych i automatyki jak również pomagamy przy projektowaniu i doborze odpowiednich elementów tychże systemów.
       Jako firma handlowa mamy duże doświadczenie w obsłudze klienta, a co za tym idzie stosowaniu dogodnych warunków sprzedaży i dostaw.
       Firma SeQnet dostarcza produkty i usługi dla instalatorów, deweloperów, integratorów, jak również wszystkich tych, którzy potrzebują sprzętu najwyższej jakości renomowanych firm w przystępnych cenach.

        Zapraszamy się do zapoznania z usługami, które świadczymy:

– usługi informatyczne;
usługi instalacyjne;
automatyka;
serwis.

         Zasady funkcjonowania

         Zamówienie są kierowane do Działu Sprzedaży Produktów SeQnet, w którym weryfikowane są ilości, symbol, nazwa towaru oraz ustalany, oczekiwany termin realizacji i sposób dostawy. Następnie generowane jest potwierdzenie zamówienia i wysyłane na adres e-mail klienta. W przypadku zawieranych transakcji po raz pierwszy jesteśmy zmuszeni do zaliczkowej formy zapłaty, jednak stali klienci i partnerzy handlowi mogą liczyć na upusty adekwatne do wielkości obrotu oraz korzystne terminy płatności. Warunki ustalane są indywidualnie.
Naszą mocną stroną jest bardzo niski koszt dostawy wynoszący 19 PLN netto za paczki do 30 kg na terenie całego kraju, dostawa powyżej 5.000 PLN dokonywana jest na koszt SeQnet.pl. Terminy realizacji dostaw uzależnione są od aktualnych stanów magazynowych, maksymalny czas oczekiwania 30 dni.

Wyrażamy nadzieję na rozpoczęcie owocnej wspópracy
Z poważaniem
Paweł Kunecki

0 0 votes
Twoja ocena